2021 m. rugpjūčio 28 dieną „Klaipėdos baseinas“ kvietė visus Klaipėdos gyventojus įvairias savo paslaugas išbandyti nemokamai ir visą dieną mėgautis baseino teikiamais malonumais. Tądien nuo pat 9 valandos ryto vyko kartu su Lietuvos plaukimo federacija rengiama FINA Aquatics 2021 diena, kurioje buvo galima išmėginti jėgas ir nemokamuose mokymuose plaukti, ir grupinėse aerobikos treniruotėse vandenyje.

Nuo 9 valandos ryto startavo suaugusiųjų mokymas plaukti, vėliau prie jų prisijungė vaikai, kurie plaukimo akademijos „Banga“ treniruotėse galėjo sužinoti savo lygį ir rudenį tapti akademijos nariu. Svarbu paminėti, kad „Bangos“ plaukimo akademija mokymus plaukti vykdo pagal „Swim England“ programą ir visus savo narius moko plaukti dešimties lygių skalėje.

Nuo 11 valandos startavo grupinės aerobikos treniruotės, kurių dalyviai vėliau galėjo pasimokinti pagrindinių plaukimo technikos niuansų iš „Bangos“ trenerių, o „trigubo sveikatinimosi“ programą užbaigti baseino SPA zonoje.

Nuo 15 valandos vyko trys iš eilės treniruotės nėščiosioms, kūdikiams ir vaikams su tėveliais.

Baseine bubo pravesta ir parodomoji vandensvydžio treniruotė, kurią galėjp išmėginti visi norintys.

Dieną vainikavo saugaus elgesio vandenyje paskaita, kurią vedė patyręs baseino gelbėtojas Edmundas Stalmokas.

Norisi pažymėti, kad yra padaryti tyrimai, jog šalia baseino vandens COVID-19 virusas žūsta per keliolika sekundžių, tad baseino paslaugos – viena saugiausių fizinio aktyvumo veiklų. Pasirūpinkime savimi prieš žiemos sezoną ir susiplaukime baseine!

Iki kitų kartų.

Atgal