Alternatyva kortelėms! Kad veiktų greitesnis praėjimo procesas, ir turėtumėte daugiau komforto. Jau nuo šiandien galite savo nario kortelę pakeisti į nario apyrankę.

Kas tai? 
Piršto antspaudas, tai konkretūs požymiai, pagal kuriuos galima nustatyti unikalias žmogaus savybes (biometriniai duomenys), kuriomis remiantis galime patvirtinti žmogaus tapatybę. 

Kaip tai veikia?
Atvykus Jums į sporto komplekso centrą, registratūros darbuotoja paprašys pridėti pirštą prie piršto pagalvėlės skaitytuvo. Pridėjus pirštą bus sukurtas piršto antspaudo kodas. 

Kaip naudoti piršto antspaudą?
Lankantis sporto komplekse Jums nebereiks laukti eilėje, priėję prie vartelių dezinfekuokite rankas ir dėkite pirštą ant praėjimo vartelių esančio piršto antspaudo skaitytuvo.  

Kaip galiu įsigyti?
Apyrankę įsigyti galite internetu, arba atvykus, registratūroje. Vienkartinis apyrankės mokestis – 7 eur.. Apyrankė lieka Jums visam laikui. 

Nario apyrankė, tai Jūsų ilgalaikis turtas. Apyrankę turėkite kiekvieno apsilankymo metu, nes ji skirta įprastam naudojimui: užrakinti spintelę, įeiti į pirtis, sporto salę. Jūsų piršto atspaudas skirtas tik įėjimui, tad apyrankę turėsite nešiotis kaip ir savo pirštą!

Įsigyti apyrankę!

Atgal