Fizinio aktyvumo treniruotės vandenyje paaugliams ir jų šeimos nariams

Apie projektą: Projekto dalyviai didins savo fizinį aktyvumą, didins ištvermę, tobulins plaukimo įgūdžius, įgis įgūdžių išgyvenimui vandenyje, išmoks suteikti pirmąją pagalbą, išmoks komandiškumo svarbos išgyvenimo įgūdžių perspektyvoje. Be to, Lietuvoje yra daug žmonių, kurie nemoka plaukti, dėl to dažnai įvyksta skendimų. Šis projektas yra labai naudingas visiems, nemokantiems plaukti, nes suteikia galimybę įgyti šių svarbių įgūdžių saugiai ir profesionaliai. Projektas siekia ne tik fizinio pasirengimo, bet ir socialinės gerovės gerinimo, skatinant sveiką gyvenimo būdą bei šeimos narių bendravimą ir bendradarbiavimą.

Projektą sudaro 3 etapai, per kuriuos dalyviai turės galimybę išbandyti įvairias vandens sporto šakas ir metodikas, taip pat gauti individualių patarimų iš patyrusių instruktorių. Vieno etapo metu priimami 150 dalyvių. Viso projekto metu bus 450 dalyvių.

  • Iš jų ne mažiau, kaip 51 % moterų.
  • Iš jų ne mažiau kaip 75 % dalyvių patenkančių į 13-17 metų amžiaus grupę.
  • Dalyviai turi priklausyti Klaipėdos miesto ir Klaipėdos rajono savivaldybėms.

Projektas vyks: 2024.09.01 – 2024.12.31 (I etapas).
Projekto intensyvumas: 3 kart./sav. (numatomos 3 valandos užsiėmimų per savaitę).
Projekto dalyviai: kviečiami registruotis asmenys nuo 13 metų (imtinai) iki 64 metų (imtinai).

Projektas yra visiškai NEMOKAMAS! Tai puiki galimybė tiek jauniems, tiek vyresniems asmenims įgyti naudingų plaukimo ir išgyvenimo vandenyje įgūdžių, stiprinti savo fizinę būklę ir gerinti sveikatą.

Registruotis kviečiame iki 2024.08.14 (imtinai) paspaudus šią nuorodą: REGISTRACIJA

Dėl registracijos patvirtinimo susisieksime su užsiregistravusiais dalyviais rugpjūčio mėnesį.

Dalyvavimas projekte yra puiki proga ne tik išmokti plaukti, bet ir praleisti laiką su šeima, stiprinti tarpusavio ryšius ir bendrą fizinę sveikatą. Nepraleiskite šios galimybės ir registruokitės jau dabar!
Projektas dalinai finansuojamas Nacionalinės sporto agentūros lėšomis.

Atgal