Seminaras „Ką turi žinoti prieš pradedant sportuoti”?

Vasario 9 d. vykusį seminarą “Ką turi žinoti prieš pradedant sportuoti” vedė Paulius Dragūnas. Profesionalus treneris, 6-erius metus dirbantis su vaikais, suaugusiais ir senjorais, sudarinėjantis mitybos planus. Taip pat, trenerė Irina Šlimienė padėjo įvertinti savo fizinę būklę visiems susirinkusiems. Kiekvienam dalyviui buvo atlikta KMI analizė. Pranešėjai, seminaro metu atsakė į visus iškilusius klausimus.

Vykusio seminaro metu buvo pristatyta  DETOX programa.  Dalyviai sužinojo kuom ji naudinga žmogaus organizmui bei sveikatai.  Taip pat, kaip pagerinti mitybos įpročius ir suvartoti daugiau vaisių ir daržovių. Pristatyti sveikuoliškų gėrimų receptai, nepaliko abejingų.

Seminare buvo kalbama apie labai aiškius dalykus, kuriuos mes žinome, bet savo buityje netaikome.  Su šia problema susiduria daugelis žmonių. Kiekvienas  yra motyvuotas, tačiau ne visi moka išlaisvinti savo energiją ir nukreipti ją tinkama linkme. Taip yra dėl to, kad tam nėra sudaromos sąlygos, kur ir kaip jie galėtų atsiskleisti. Mes turime minčių kaip tai pakeisti.

Sekite mūsų informaciją socialiniuose tinkluose ir registruokitės į vyksiančius seminarus.

Pasaulis vis tobulėja, keičiasi, ir tam, kad viską sužinotum, neužteka baigti universitetą. Seminarai žmonėms padeda ne tik įgyti žinių, bet ir į daugelį dalykų pažvelgti kitu žvilgsniu.

Atgal