Dano Rapšio taurės rezultatai

Klaipėdos baseine“ vykusiame Plaukimo rinktinės lyderio Dano Rapšio šeimų plaukimo turnyre antrus metus iš eilės triumfavo ta pati šeimyna.

Panevėžiečio, trijų olimpinių žaidynių dalyvio komanda iš Panevėžio „La Familia“ beveik sekunde pagerino sau pačiai priklausiusį varžybų rekordą. Trijų šeimos narių po 50 metrų plaukimo distanciją D.Grigalionis kartu su sūnumi Gantu ir dukra Patricija įveikęs plaukikas užfiksavo naują varžybų pasiekimą – 1:19,29 sek. ir 38-iomis šimtosiomis sekundės pagerino pernykštį pasiekimą.

Antra varžybose liko „Būsiu sveikas“ ekipa iš Kauno, nuo nugalėtojų atsilikusi daugiau nei keturiomis sekundėmis. Trečioje vietoje liko klaipėdiečių Songailų šeima pademonstravusi 1:31,07 sek. laiką.

Beveik 50 šeimų varžybose netrūko ir itin jaunų dalyvių, kuriems tai buvo pirmas startas karjeroje, o distanciją teko įveikti su plaukmenimis ir padedant tėvams. Nuotaikingame renginyje geros nuotaikos nestokojo ir taurės steigėjas olimpietis Danas Rapšys, kuriam šiais metais teko prisijungti prie krepšininkų komandos. Neįkalbinęs savo mamos ir sužadėtinės plaukti kartu, D.Rapšys prisijungė prie buvusio Klaipėdos „Neptūno“ krepšininko Audriaus Mineikio ir jo sūnaus komandos „Oranžinis kamuolys“. Krepšininkams nepadėjo nė geriausias šalies plaukikas ir D.Rapšiui su komanda teko džiaugtis 19 vieta galutinėje įskaitoje.

„Norėjau, kad šiose varžybose vyrautų gera nuotaika ir tai puikiai pavyko. Teko pabendrauti su varžybose dalyvavusiais vaikais, šeimomis ir pasidalinti plaukimo paslaptimis. Tikiuosi, kad ir kitais metais varžybų dalyvių skaičius augs, o dalyvių tikslas bus ne tik pergalė, bet ir noras palenktyniauti su bendraminčiais, gerai praleisti laiką sportuojant“, – po varžybų sakė geros nuotaikos nestokojęs D.Rapšys.

„Plaukimo sezonas atidarytas skambiu akordu. Norisi priminti aktyviems žmonėms, kad baseinuose susirgti COVID-19 viruso sukelta liga  – minimali, tad kviečiu saugoti save ir rūpintis sveikata vienu paprasčiausių ir priimtiniausių fizinio aktyvumo būdų – plaukimu. Taip pat jau dabar noriu pakviesti visas plaukiančias šeimas sekti mūsų baseino ir D.Rapšio pranešimus ir jungtis prie kitais metais ir vėl vyksiančio šeimų plaukimo turnyro Klaipėdoje“,- sakė „Klaipėdos baseino“ direktorė Ieva Vaičiurgė.

Kitais metais turnyras planuojamas gegužės mėnesį.

Renginio organizatorius VšĮ Plaukimo mokykla. Turnyras bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

 

Atgal