Sporto komplekso tvarka

Sporto komplekso tvarka

Taisyklės ir rekomendacijos “Klaipėdos baseino” klientams nuo gruodžio 28 d. 

Galimybių pasas

Klaipėdos baseinas (toliau - Baseinas), vykdydamas LR Vyriausybės nutarimą, nuo 2021 m. gruodžio 28 d. paslaugas galės teikti tik asmenims, turintiems galiojantį Galimybių pasą. Baseino lankytojai (toliau - Klientai), turintys Galimybių pasą, galės naudotis Baseino paslaugomis pilna apimtimi. Klientai, neturintys Galimybių paso, į baseiną nebus įleidžiami, jų turimi abonementai nebus stabdomi, nebus grąžinami ar kompensuojami. Galimybių paso gavimo, pratęsimo ar jo išlaikymo atsakomybė tenka tik Klientui, todėl Baseinas neprisiims jokių nuostolių kompensavimo, jeigu Klientas netinkamai atliks bet kokius veiksmus, susijusius su Galimybių paso gavimu ir/ar galiojimu. Primename, jog Klientai, neturintys Galimybių paso ir pageidaujantys nutraukti paslaugų teikimo sutartis su Baseinu, sutartis galės nutraukti jose nustatyta tvarka ir sąlygomis. Sutarties nutraukimas Kliento iniciatyva nesant Baseino kaltės ar dėl Kliento kaltės neatleidžia Kliento nuo pareigos atsiskaityti su Baseinu už jam suteiktas paslaugas iki Sutarties nutraukimo bei sumokėti Baseinui išankstinio sutarties nutraukimo kompensaciją.

Primename, jog Galimybių pasas yra išduodamas ir ribojimai nebus taikomi asmenims, kurie yra pasiskiepiję pilna skiepijimo schema ir įgiję imunitetą, persirgusiems koronavirusu, kai tai patvirtinta PGR, antigeno testais arba serologiniu antikūnų tyrimu, turintiems neigiamą PGR testą, atliktą per pastarąsias 48 valandas, ir vaikams iki 16 metų."

Klientų narystės
Narystės stabdomos nebus.
Klientas gali: 

 • nutraukti savo sutartį (metinėms narystėms, kurioms dar nėra vienerių metų, nutraukiant sutartį klientas moka kompensaciją)
 • sumokėti 15 eur už papildomas atostogas (ilgalaikės/trumpalaikės narystės)
 • naudoti savo atostogas (ilgalaikės narystės)
 • stabdyti narystę mėnesiui, užtikrinant Klaipėdos baseino sporto kompleksą, kad per tą laiką klientas turės galimybių pasą ir lankysis paslaugomis naudosis toliau.


Ilgalaikės narystės - metinės

Trumpalaikės narystės - iki pusės metų


Registracija
Visiems grupiniams sausumos/vandens užsiėmimams yra būtina registracija.  Vietų skaičius grupinėse treniruotėse ribotas, todėl prašome registruotis atsakingai. Jei užsiregistravus pasikeitė planai ir nebegalite atvykti, būtinai atšaukite savo registraciją. Neatvykus į treniruotę ir jos neatšaukus, jums bus apribota galimybė registruotis į užsiėmimus. Papildomai registruotis atvykstant į sporto kompleksą nereikia. 

 

 

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, norime supažindinti Jus su sporto ir sveikatingumo komplekso taisyklėmis bei rekomendacijomis.

Asmens higienos taisyklės

 • sporto komplekse apsaugines veido kaukes arba apsauginį veido skydą dėvėti būtina. Kaukė arba apsauginis skydas nėra privalomi baseino zonoje, pirčių erdvėje, sporto salėje.
 • laikykitės saugaus atstumo;
 • tinkamai atlikite rankų higieną ir dezinfekciją (prie įėjimo bei kitose zonose bus įrengtos dezinfekavimo stotelės);
 • persiaukite lauko avalynę (į persirengimo zoną eikite tik su šlepetėmis arba švaria sportine avalyne);
 • inventorių, esantį treniruoklių salėje ar grupinių užsiėmimų salėse, dezinfekuokite PRIEŠ ir PO sporto, o sportuodami pasitieskite rankšluostį;
 • pasijutus blogai ir turint temperatūros, sporto komplekse lankytis griežtai draudžiama;
 • jei kontaktavote su asmeniu 14 dienų laikotarpyje, kuris užsikrėtęs COVID-19, sporto komplekse lankytis griežtai draudžiama;
 • kosint ar čiaudint, būtina užsidengti burną ar nosį su nosinaite (geriau vienkartine) bei nusisukti. Jei neturite nosinės – kosėti ar čiaudėti geriausia į alkūnės linkį, skverną.

Saugumo priemonės:

 • sporto komplekse užtikrinamas reguliarus patalpų, darbinių paviršių, įrangos valymas ir dezinfekcija;
 • prie įėjimo bei visose matomose vietose paskelbta informacija, atkreipianti dėmesį į asmens higienos sąlygų laikymosi būtinybę (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas ir kt.);
 • darbuotojai aprūpinti reikiamomis apsaugos priemonėmis saugiam lankytojų aptarnavimui;
 • rekomenduojamas atsiskaitymas už paslaugas banko kortelėmis ar kitomis bekontaktėmis priemonėmis;
 • jei jums buvo nustatytas COVID-19 ir 14 dienų laikotarpyje lankėtės sporto komplekse, nedelsiant informuokite mus.

 

 

Užimtumo stebėjimas:

Tinklalapyje prisijungus prie savo paskyros www.klaipedosbaseinas.lt stebėkite lankytojų srautus ir pasirinkite mažiausiai užimtą laiką. Prisijungti gali tik klientai, turintys galiojančias narystes.
Tuo atveju, jei jungsitės pirmą kartą, primename etapus:
1. www.klaipedosbaseinas.lt spauskite dešiniajame kampe esantį mygtuką “prisijungti”;
2. įveskite savo el.paštą ir spauskite mygtuką priminti;
3. į Jūsų el.paštą bus išsiųstas naujas slaptažodis.
Jei slaptažodžio negausite, skambinkite bendru informacijos telefonu +370 630 93111 ir registratūros darbuotojo paprašykite, kad į sistemą būtų įvestas Jūsų el.paštas. Tuomet etapus pakartokite iš naujo.

 

Labai tikimės supratingumo ir tolerancijos dėl Jūsų ir mūsų visų saugumo.

Būkime sveiki kartu su “Klaipėdos baseinu“!


Prašome susisiekti:

Kilus klausimams dėl narysčių: 
tel. +370 682 48219 arba el.paštu klientai@klaipedosbaseinas.lt

Kilus klausimams dėl plaukimo pamokų:
+370 685 69001 arba el.paštu mokykla@klaipedosbaseinas.lt 

 

Vieta

Dubysos g. 12 / Klaipėda,

Lietuva, LT-93231

Atsiliepimai

Domina mūsų paslaugos ar partnerystė? Parašykite!