Individualus kūdikių plukdymas baseine

Individualus kūdikių plukdymas baseine

Prasideda individualus kūdikių plukdymas baseine (nuo 1-3 kūdikių) su kineziterapeute vandenyje

Užsiėmimo metu supažindinsime kūdikį su vandeniu, išmokysime kaip sulaikyti kvėpavimą, gerinsime kūdikėlio motoriką, judesių koordinaciją. Sieksime, kad šių užsiėmimų metu kūdikius ne tik išmokytume taisyklingų judesių jam svarbiais gyvenimo mėnesiais, bet ir šis užsiėmimas taptų smagia užimtumo veikla.

Užsiėmime dalyvauja nuo 1-3 kūdikių, kadangi mes orientuojamės į išskirtinį dėmesį Jums ir Jūsų kūdikiui. Į užsiėmimus kūdikiai registruojami pagal savo amžiaus grupę, nuo 2 mėnesių iki 1,5 metukų.

Užsiėmimo trukmė 40 min.

  • Užsiėmimo kaina 25 Eur. vieno apsilankymo (jeigu užsiėmime dalyvauja daugiau nei 1 kūdikis). Perkant 5 apsilankymų abonementą, kaina - 110 Eur.
  • Jeigu užsiėmimas visiškai individualus, esant tik 1 kūdikiui ir kineziterapeutei vandenyje, kaina 35 Eur. vieno apsilankymo. Perkant 5 asmeninių apsilankymų abonementą, kaina - 160 Eur.

 

Užsiėmimai vyks Klaipėdos baseino I aukšte, hidrokanalo patalpoje. Esant norui į baseiną galite atvykti ir su vežimėliu.

Su savimi turėti:

  • Jeigu užsiėmime dalyvauja tik kūdikis: rankšluostis, plaukiojimo sauskelnės, paklotėlį ant kurio bus pervystomas.
  • Jeigu užsiėmime dalyvaujate ir jūs: rankšluostis ir jums, maudymosi kostiumėlis, šlepetės neslystančiu padu, higienos priemonės.

Registracija į užsiėmimus ir visa informacija pas trenerę-kineziterapeutę Inga Raguckienė.

Tel.nr. +370 608 08809  

Vieta

Dubysos g. 12 / Klaipėda,

Lietuva, LT-93231

Atsiliepimai

Domina mūsų paslaugos ar partnerystė? Parašykite!

Šiuo metu baseino užimtumas: 11%