100 dienų programa

100 dienų programa

Nuo rugsėjo 9 dienos startuoja projektas "100 dienų pokyčiams".

Įrodyk sau, kad per tris mėnesius gali pakeisti ne tik kūno formas, bet ir savo požiūrį į sportą ir sveiką gyvenseną!  100-to dienų programa - paketas garantuotam tavo sveikatos ir išvaizdos tikslų pasiekimui. Projekto dalyviais rūpinsis treneriai Paulius ir Monika.
Anot jų sveikata, energija, grožis ir išvaizdos pokyčiai prasideda nuo minčių galios, mitybos, aktyvaus lasivalaikio ir pan. Todėl kievienam dalyviui bus sukurtas individualus mitybos planas. Jis sudaromas atsižvelgiant į dalyvio asmeninius ir fiziologinius poreikius: amžių, lytį, fizinį aktyvumą, užimtumą, kūno sudėtį, mėgstamus/nemėgstamus produktus, sveikatos sutrikimus, alergijas ir kt. Pradėjus laikytis subalansuotos sveikos mitybos plano ir sportuoti pagal  sudarytas treniruočių programas, Jūs galėsite sumažinti kūno svorį (sulieknėti) ir apimtis, sudeginti riebalus, sutvirtinti ar išryškinti raumenis, priaugti raumeninės masės, pradėti gyventi sveikiau ir aktyviau. Bus iškeliami tikslai ir, žinoma, priemonės tiems tikslams pasiekti.
Dalyviai sportuos mažose grupelėse (2-4 asmenys) su  trenerių priežiūra. Projekto metu ne vien judėsite pokyčių link, taip pat turėsite galimybes mėgautis atstatomuoju masažu po didesnio treniruotės krūvio (trukmė apie 10 min.) bei Klaipėdos baseino pirčių zona. Būk geresnis rytoj nei buvai vakar!


Sekite mus internetiniame puslapyje, soc. erdvėje! Suprantame, kaip sunku pradėti sveikiau gyventi ir pasiekti asmeninių išvaizdos pokyčių. Tikimės, kad sėkmingos dalyvių istorijos ir pokyčiai pakeis Jūsų gyvenimą taip pat!

Programos kaina 389 eur. Ką dalyvis už tai gauna?
Mitybos planas;

1 seminaras;
14 atstatomųjų masažų (iki 10 min.);
28 individualios treniruotės;
14 grupinių sausumos treniruočių;
14 grupinių vandens treniruočių.
Ir, žinoma, kitokį save!


Svarbu!!!
Dalyvių skaičius ribotas! Nieko negalvokite ir pradėkite pokyčius dabar!


Pokyčių kaina: 389 eur. 
Įsigyti programą galite čia

Vieta

Dubysos g. 12 / Klaipėda,

Lietuva, LT-93231

Atsiliepimai

Domina mūsų paslaugos ar partnerystė? Parašykite!