Sporto salės tvarkaraštis

Sporto salės tvarkaraštis

Nudžiugome gavę žalią šviesą sporto klubų atidarymui. Leidus veikti Klaipėdos baseino sporto salei, mūsų komandai ir klientams tai suteikė motyvacijos ir tikėjimo, kad greit jus džiuginsime visomis paslaugomis ir naujienomis. Kantriai laukėme, bet, deja, atsidarę ilgiau negalime būti. LR Vyriausybės nevykdomi sprendimai sudarė situaciją, kuri labai nepalanki mums. Dėkojame visiems mūsų klientams už kantrybę. Tikimės, kad jau greit galėsime atnaujinti visą sporto komplekso veiklą. Su visais klientais, kurie aktyvavo ar įsigijo narystes, susisieksime asmeniškai nurodytais kontaktais. Sporto salė bus uždaryta nuo 2021.05.13 iki kol bus atnaujinta visa sporto komplekso veikla. Tikimės susiplaukti jau greitai!

Visi
Ramioji
Aqua
X-FIT
Mokamos
Sporto salės
Laikas I II III IV V VI VII
Bendra informacija

Išsirinkę tinkamą laiką, spausite rezervuoti, rezervuoti vietą gali tik baseino klientas. 

Tuo atveju, jei jungsitės pirmą kartą, primename etapus:

  • www.klaipedosbaseinas.lt spauskite dešiniajame kampe esantį mygtuką “prisijungti”;
  • įveskite savo el.paštą ir spauskite mygtuką priminti;
  • į Jūsų el.paštą bus išsiųstas naujas slaptažodis.

Jei slaptažodžio negausite, skambinkite bendru informacijos telefonu +370 630 93111 ir registratūros darbuotojo paprašykite, kad į sistemą būtų įvestas Jūsų el.paštas. Tuomet etapus pakartokite iš naujo


Apsilankymo trukmė bus 1,5 val. (įskaitant: persirengimą, sportą, prausimąsi). Ateiti į sporto kompleksą galima 10 min. anksčiau arba 10 min. vėliau nuo pasirinkto rezervacijos laiko. Atvykus anksčiau ar pavėlavus klientas nebus įleidžiamas. Kad būtų paprasčiau suprasti: jūs rezervavote 06.00-08.00 laiką. Atvykti galite 10 min anksčiau arba vėliau, atvykus 06.15 Jūs į sporto kompleksą nebūsite įleidžiami. Išėjimo laikas 07.15-07.30. Likęs pusvalandis yra skirtas patalpų dezinfekcijai ir valymui. Primename, kad su savimi turite turėti švarią sportui tinkamą avalynę, aprangą, rankšluostį. Pasinaudojus treniruokliu būtina jį dezinfekuoti.

 

  • Narystės aktyvuojamos tik tos, kuriomis pradeda naudotis klientai atėjus į sporto salę.
  • Šiam laikotarpiui paruošėme specialias narystes tik į sporto klubą.
  • Klientų, kurie sporto salėje nesilankys, narsytės bus pratęstos iki viso komplekso atidarymo laiko. Atnaujinus viso kompekso veiklą, sustabdytos narystės bus aktyvuotos tą pačią dieną.
  • Neregistruoti klientai į sporto kompleksą nebus įleidžiami.

Vieta

Dubysos g. 12 / Klaipėda,

Lietuva, LT-93231

Atsiliepimai

Domina mūsų paslaugos ar partnerystė? Parašykite!